Walka o kolejne punkty: MKS Kańczuga - Promyk Urzejowice

Promyk Urzejowice już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na stadionie miejskim w Dynowie w ramach 9 kolejki zmierzy się z MKS-em Kańczuga, który wystąpi w w tym meczu w roli gospodarza.

Podopieczni Krzysztofa Sięrżegi w dotychczas ośmiu rozegranych spotkaniach zgromadzili na swoim koncie osiem punktów i plasują się na 11 miejscu w tabeli.

MKS przed rozpoczęciem nowego sezonu pozyskał takich piłkarzy jak: Maciej Rusin (Strumyk Malawa), Dominik Cichy (powrót z wyp. Syrenka Roźwienica), Maciej Majcher (drużyna juniorów), Andriy Procyk (powrót z wyp. KS Kisielów-Pełnatycze). Z klubu odeszli natomiast: Patryk Białogłowski i Michał Trzyna, (trafili do naszego zespołu) oraz Ihor Rypnovskyy (Przełom Besko).

Promyk nie tak dawno grał z Kańczugą na własnym terenie w ramach okręgowego Pucharu Polski i pokonał rywala zza miedzy 3:1. Miejmy nadzieję, że widoczna przewaga w miejscowej tabeli oraz fakt o wcześniejszej wygranej pozwoli żółto-czarnym wyjść z bojowym nastawieniem na to spotkanie, które będzie bardzo ważne.