Promyk pokazał charakter i wygrał z MKS-em Kańczuga!

Promyk Urzejowice w meczu 9' kolejki jarosławskiej ligi okręgowej pokonał w Dynowie 0:2 MKS Kańczuga. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Damian Zając (bezpośrednio z rzutu rożnego) i Dawid Bochnak (w zamieszaniu w polu karnym z bliskiej odległości).

Pierwsze minuty zapowiadały ciężką przeprawę, ponieważ gospodarze bardzo agresywnie atakowali nasz zespół. Mimo wyrównanej pierwszej połowy i bezbramkowego remisu w drugiej połowie napędzony Promyk strzelił dwie bramki, które dały naszemu zespołowi komplet punktów.

Pierw bezpośrednio z rzutu rożnego bramkę strzelił Damian Zając, zaś po niedługim czasie MKS dobił Dawid Bochank, który wykorzystał złą komunikację między obroną, a bramkarzem gospodarzy i przejął bezpańską piłkę, którą szybko umieścił w bramce.

MKS Kańczuga: M.Flak, K.Sięrżęga, A.Protsyk, R.Cieleń, M.Florek, G.Podstolak, R.Sykała, A.Zięba, M.Cieleń, M.Rusin, D.Cichy.

Na zmiany wchodzili: M.Skawina, Ł.Borcz, K.Borcz, J.Krupa, I.Ostruvka.

Promyk: W.Hejnosz, K.Ziętek, M.Kłos, M.Trzyna, K.Stadnik, P.Białogłowski, D.Zając, A.Kondracki, J.Wąsacz, L.Mroczka, D.Bochnak.

Na zmiany wchodzili: M.Orzechowski, O.Fedoryuk.