Tylko remis w Lubaczowie...

Remisem 1-1 zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy Pogonią- Sokół Lubaczów a Promykiem Urzejowice. Nie wykorzystane sytuację które miała nasza drużyna się zemściły gdyż to my od 34 minuty spotkania przegrywaliśmy 1-0 po golu strzelonym przez gospodarzy. Na gola wyrównującego nie trzeba było długo czekać , po 4 minutach od straty bramki dośrodkowanie Alberta Kondrackiego z lewej strony boiska wykorzystuje Dawid Bochnak i po uderzeniu głową piłka od słupka bramki ląduje w sieci i mamy do przerwy wynik 1-1. Druga połowa toczyła się można powiedzieć pod jedną bramką. Przewaga naszej drużyny z minuty na minutę rosła lecz żaden z naszych piłkarzy nie potrafił w dogodnych sytuacjach pod bramkowych strzałów zamienić na bramki i do końcowego gwizdka arbitra wynik nie uległ zmianie. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich państwa na kolejne ligowe spotkanie a naszym przeciwnikiem będzie występująca już kilka sezonów w klasie okręgowej Granica Stubno. Mecz zaplanowany jest na Niedziele 25.10.2015r. na godziną 14.00 na naszym boisku.