Pierwszy sparing na zero z tyłu!!

Pierwszy sparing na  zero z tyłu!!

W dniu dzisiejszym o godzinie 11.00 nasza drużyna pokonała 1-0 drużynę Dynovi Dynów. Mecz nie należał do tych najlepszych w naszym wykonaniu gdyż już na początku meczu sytuację sam na sam broni nasz bramkarz Michał Tonia. Po pół godzinie gry w polu karnym przeciwnika upada jeden z obrońców nakrywając piłkę rekoma po czym sędzia tego pojedynku wskazuje na 11 metr , egzekutorem rzutu karnego stał się nasz najlepszy strzelec ligowy Dawid Bochnak. Do końca meczu już nie zobaczyliśmy żadnej bramki gdyż ten mecz nie stał na wysokim poziomie piłkarskim.

Promyk w składzie: Michał Tonia, Trzyna Michał, Kłos Maciej, Ciupa Sebastian(M), Orzechowski Dominik(powrót po kontuzji), Ziętek Krzysztof, Szczepański Łukasz, Kondracki Albert, Stadnik Krystian, Bochnak Dawid, Mroczka Lubomir. Na zmiany wchodził Kurek Mateusz.